«tm-Pink бренд стильного жіночого одягу, що створений у Львові»
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Жіночі блузи

Сортування:
за популярністю за новизною спочатку дешевше за назвою

Різноманітні трикотажні топи та майки, що не мнуться, нещодавно вважалися більш типовим варіантом повсякденного одягу. А блузи – це було щось з розряду одягу концертного, що найбільш властиво так званим «світським» професіям: телеведуча, учитель, мистецтвознавець і т. ін.

CASUAL ДОЗВОЛЯЄ

Нині спостерігається протилежна тенденція. «Всемогутній» casual стиль «дозволив» носити речі різного стилю разом, поєднувати несумісні раніше тканини. Наприклад, традиційно блузу можливо було уявити з нарядною або класичною спідницею з шовку, костюмної тканини, але ніяк не з джинсами. Тепер це є цілком нормальна комбінація. Блуза плюс спідниця, шорти, брюки, капрі на кожен день – набагато цікавіше, ніж усе те ж саме із звичайною футболкою. Загальний вигляд зберігає невимушеність і в той же час набуває ореолу романтизму та жіночності.

З ЧОГО ШИЮТЬ БЛУЗИ: ПОПУЛЯРНІ ТКАНИНИ Й ПОЄДНАННЯ

Популярними є такі матеріали і їх комбінації, що зустрічаються у сучасних блузах:

  • шифон;
  • шовк;
  • атлас;
  • гіпюр;
  • мереживо;
  • бавовна;
  • джинса;
  • шкіра.

Способи обробки та декору блузи є: шнурування, вставки з прозорої сітки та макраме, банти, волани й драпіровки. Французьке мереживо – чорне мереживо поверх тканини, шовкової або костюмної, іншого кольору – теж популярний вид обробки. Виріб може бути повністю пошитий з французького мережива, або комбінуватися з однотонними фрагментами.

КОЛЬОРИ, ПРИНТИ І ФАСОНИ БЛУЗ

Найбільш типові для блуз кольори ніжних відтінків: персиковий, бежевий, ніжно-блакитний. Традиційні чорний, білий і червоний колір також популярні. Дещо незвичайно, але цікаво виглядає колір хакі для шовкової блузки.

Усі ці кольори тканин зустрічаються і з принтами:

  • горох, дрібний і середній;
  • квіткові принти;
  • всілякі дрібні фігурки (сови, сердечки, ромби, трикутники та інше).

У фасонах блуз переважають драпіровки, багатошаровість, сміливі вирізи, широкі рукави-ліхтарики. Для епатажних осіб є моделі з прозорого шифону. Блуза може бути навіть повністю прозорою, а може доповнюватися вставками з інших тканин, нагрудними кишеньками. В деяких моделях непрозорими є тільки манжети, комірці, кишеньки, і, наприклад, бант. Іноді не хочеться привертати до себе зайву увагу, або надто сміливий вигляд демонструвати не в офісі чи учбовому закладі, а лише в неформальній обстановці з певними людьми після роботи чи навчання. Тоді прозору блузу або сорочку можна «сховати» як елемент багатошарового образу, якщо вдягти її разом з піджаком.

ЖІНОЧІ СОРОЧКИ – ЦЕ MUST HAVE?

Сорочки жіночі, на думку стилістів – must have в гардеробі, і хоча б одна сорочка повинна бути у кожної жінки. Проте, далеко не усі представниці прекрасної статі реалізовують цю ідею на практиці. Деякі дотримуються стійкого переконання, що сорочки їм не личать. Дійсно, цей більш чоловічій предмет гардеробу, особливо якщо його підібрано не за розміром та не того фасону, личить не усім. Щасливим власницям нестандартних фігур доводиться багато часу витрачати на примірки та пошуки, на відміну від дівчат спортивної фігури без особливо пишних форм.

Так було до тих пір, поки ситуацію не врятував фасон оверсайз, що набув популярності. Саме ця тенденція переважає у більшості сучасних моделей сорочок. Навіть якщо фасон все ж приталений, він не надто обтягує фігуру, а залишає простір. Тому з таким вільним трактуванням фасону стало набагато легше купити сорочку жіночу і додати її до повсякденного гардеробу.

ЖІНОЧА СОРОЧКА В КЛІТИНКУ

Серед популярних принтов жіночих сорочок – традиційно клітинка, окрім гороха і смужки. Нібито, нічого кардинально нового, адже як багато існує варіацій однієї лише клітинки! Наприклад, тартан – принт сорочки на кшталт ковбойської, такі моделі є в каталозі.

Клітинка віші спочатку була відома як атрибут стилю прованс у вигляді скатертин, серветок, штор та інших предметів побуту. Пізніше ця тема з’являється у одязі, а саме, в сорочках.

Віші – різновид принту, в якому чергуються три види квадратиків, наприклад: білий, червоний та напівтон (переплетіння цих двох ниток). Найчастіше у принті віші зустрічаються разом з білим червоний або синій колір, але бувають й інші (бордовий, сірий, коричневий, тощо).

 

Вгору