Нескінченна жіночність і відверта сексуальність, волани і пір'я, шкіра та шифон, вишукані мережива і блиск паєток - сукні весна-літо 2019 приголомшливо різноманітні, але однаково хороші!

Сукня-кроше
Ажурні сукні в колекціях весна-літо 2019 зайняли одну з перших позицій у рейтингу. Найнесподіванішим серед «дірчастих» моделей була поява суконь, виконаних в техніці кроше. Завдяки повітряній фактурі виглядають вони ніжно і жіночно. А носити їх дизайнери пропонують по-різному: і з купальником, і з тунікою, і «моно».

 

Блиск і ще раз блиск!
У наступному сезоні питання, які сукні в моді, очевидне. Причому в прямому сенсі! Блиск паєток і металіка на модному Олімпі висвітлюють всі навколо. Блиск переливається сріблом і золотом!

 

Сукня на ґудзиках
Наймодніші сукні на кожен день - на ґудзиках. Легкі сарафани та сукні-халати, сукні-сорочки та сукні-жакети - всі вони актуальні, як ніколи.

Біла сукня - не тільки для наречених! Монохром в наступному сезоні помічений у пристрасті до мінімалізму. Дотого ж в його крайньому втіленні - абсолютної ахроматичності! Але засмучуватися немає причини - літні сукні в білих тонах виглядають свіжо і нарядно. Особливо чарівний білий в поєднанні з мереживом, прорізний вишивкою і невагомим шифоном.

Плаття з воланами 
Модні фасони суконь з рюшами і воланами ні перерахувати, ні описати неможливо! На модному Олімпі знову «штормить» - суконь з оборками «всіх мастей» було неймовірно багато. Чи не менше, ніж оборок на самих сукнях. Деякі дизайнери так захопилися, що сукні перетворилися в одну велику оборку! Від скромних кокетливих рюшів до широких скульптурних воланів

Плаття в квіточку
Крім квіткових суконь, зібраних з широких оборок, в весняно-літніх колекціях розпустяться і яскраві барвисті принти. На відміну від темного зимового фону, навесні дизайнери MSGM, Peter Pilotto, Dolce & Gabbana пропонують максимум кольору і для фону, і для «букетів».

Модні кольори суконь
Кольорова палітра модних суконь весна-літо 2019 досить різноманітна. У ній присутні, як актуальні в цьому сезоні яскраві, неонові кольори - жовтий, помаранчевий, салатовий, так і стримані нейтральні відтінки - земляний, пісочний, коричневий і оливковий.

Плаття з принтами
Серед принтів, крім квіткового, також актуальні хижий, горошок і смугастий!